10D HIFU 2.0

Niechirurgiczny lifting skóry

Zadzwoń na

+48 572 321 477

Technologia HIFU wykorzystuje skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków o dużym natężeniu

Niechirurgiczny lifting skóry.

Skupiona fala ultradźwiękowa doprowadza do drgań komórek i ich tarcia co generuje ciepło i prowadzi do ich przegrzania, dochodzi do małych, kontrolowanych uszkodzeń.

Efektem jest stymulowanie procesu odnowy tkanek bez naruszenia naskórka. To pobudza organizm do naturalnych procesów regeneracji, odbudowy i zagęszczenia tkanki a tym samym do jej liftu i ujędrnienia. A więc energia HIFU działa na skórę właściwą i warstwę powięzi, stymuluje regenerację i reorganizację kolagenu, poprawia owal twarzy, spłyca zmarszczki i napina skórę. Jest to zabieg niechirurgiczny, mało bolesny, po którym przy właściwym wykorzystaniu urządzenia wysokiej jakości ryzyko wystąpienia jakichkolwiek powikłań jest bardzo małe.

Co wyróżnia 10D HIFU 2.0 este:med?

Urządzenie 10D HIFU 2.0 este:med wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe przeznaczone do wykonywania zabiegów przez profesjonalistów.

Oddziałuje na głębokie warstwy skóry, które są ogrzewane do temp. 60-70° C, co prowadzi do obkurczenia tkanek i skutecznego remodelingu kolagenu. Urządzenie wykorzystuje właściwości skoncentrowanych fal ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości, skupiających swoją energię na określonej głębokości z określoną częstotliwością. Głębokość działania może wynosić: 1.5 mm, 3.0 mm, 4.5 mm, 8.0 mm, 13.0 mm i zależy to od użytego, wymiennego kartridża. Urządzenie jest przeznaczone do całorocznego wykonywania zabiegów.

10D HIFU 2.0 este:med wyposażone jest w dwie rączki:

Głowica wieloliniowa przeznaczona jest do przeprowadzania pełnych zabiegów terapeutycznych. Podczas jednego przyłożenia głowicy zabiegowej możemy wykonać od 1 do 10 linii zabiegowych. Procedura zabiegowa polega na „stemplowaniu” obszaru zabiegowego. Dzięki możliwości pracy na wielu liniach, możemy wykonać aż 300 punktów koagulacji podczas jednego przyłożenia kartridża. Zabieg przeprowadzany jest sprawnie i co bardzo ważne punkty koagulacji włókien kolagenowych podgrzewane są w idealnie równych odstępach.

 

Głowica jednopunktowa 

Przeznaczona jest natomiast do przeprowadzania pełnych zabiegów terapeutycznych lub do uzupełnienia terapii kartridżem wieloliniowym. Głowica idealnie sprawdza się w trudno dostępnych miejscach jak np. wewnętrzna część ud, okolice oczu, itp.

Podczas zabiegu z wykorzystaniem głowicy jednopunktowej wykonuje się ruchy posuwiste. Ergonomiczna, okrągła głowica przeznaczona jest do płynnych ruchów zapewniających wygodę i bezpieczeństwo.

Szybka metoda skanowania obszaru zabiegowego.

Cały zabieg bezpieczny i mało bolesny:

  • praca pedałem
  • wysoka częstotliwość
  • technologia ultrapulsacyjna.

Efekty po zabiegu 10D HIFU este:med:

• niechirurgiczny lifting twarzy
• poprawa owalu twarzy
• poprawa napięcia skóry
• zagęszczenie skóry
• redukcja zmarszczek
• redukcji wiotkości skóry ciała jak powierzchnie brzucha, uda, ramion
• poprawa jędrności skóry
• podniesienia linii brwi
• redukcji tzw.: drugiego podbródka” i „chomików”

Kupując 10D HIFU este:med
otrzymujesz pełen pakiet:

Selekcja urządzeń / kontrola jakości:

Wybieramy urządzenia, które są najlepsze w swojej kategorii. Po zejściu z produkcji każdy sprzęt jest sprawdzany przez nas, zanim trafi do Ciebie.

Este training:

Do zakupu każdego sprzętu zapewniamy szkolenie w naszym centrum dystrybucyjno - szkoleniowym we Wrocławiu. Szkolenie kończy się wydaniem imiennego certyfikatu. Jest również możliwość szkoleń bezpośrednio w salonie kosmetycznym - wymaga to indywidualnych ustaleń. Dodatkowo do urządzenia dołączamy skrypt z obsługi urządzenia oraz propozycję kosmetyków do wykonania procedury zabiegowej przy użyciu aparatury.

Este care:

Pomagamy w doborze właściwych sprzętów pod Twoje potrzeby. Na każdy sprzęt udzielamy 24 miesiące gwarancji. Ponadto służymy pomocą również po zakupie urządzenia, zapewniamy stały kontakt ze szkoleniowcem, który jest Twoim opiekunem.

phone-icon

Masz pytania? Zadzwoń

Dane techniczne:

Częstotliwość: 4MHz
Energia max: 2.0 J
Moc max: 100 VA
Bezpiecznik: 6A
Moc wejściowa: 100V-230V 50/60Hz
tryb „PROFESSIONAL”
tryb ”TO GUIDE THE”
regulacja: power, clearance, width, pitch, length
5 kartridży w pakiecie

Obejrzyj film

Body Sculpt este:med- fala elektromagnetyczna technologia SFEM

 
 

Masz pytania? Czekamy na Twoja wiadomość