READINESS

Laser ND:YAG pikosekundowy

READINESS - laser ND:YAG pikosekundowy

Laser READINESS wykorzystuje technologię pikosekundowych impulsów umożliwiających lepsze efekty zabiegowe od laserów nanosekundowych.

Charakteryzuje się ultrakrótką (pikosekundową) wiązką impulsu, która jest o około 1000 razy krótszy niż w laserach nanosekundowych typu Q-switch. Jest to najnowocześniejsza technologia do usuwania makijażu permanentnego, tatuażu, przebarwień, do intensywnej regeneracji, odmładzania oraz poprawy gęstości skóry. Aby unaocznić jak mała jest 1 pikosekunda: to tylko 0,000000000001 sekundy! 

Co wyróżnia urządzenie
READINESS?

READINESS to laser pikosekundowy z możliwością pracy w trybie nanosekundowym. Urządzenie wyposażone jest w głowicę emitującą światło o energii regulowanej od 40 do 2000 mJ/cm2 i czasie błysków 500-800 ps powtarzanych co 1 - 15 Hz (do 15 błysków na sekundę). Głowica posiada celownik optyczny do precyzyjnego naprowadzania wiązki laserowej w punkt zabiegowy. W laserze zastosowano cztery długości światła dzięki różnym filtrom: 532 nm, 1064 nm, 1320 nm, 755 nm co umożliwia przeprowadzenie szerokiego wachlarza zabiegów od usuwania makijażu permanentnego, przebarwień i tatuażu po peeling węglowy oraz nieablacyjny resurfacing skóry.

Jak to działa?

W technologii pikosekundowej energia światła lasera dociera do głębokich warstw skóry w których umieszczony jest pigment, następnie zostaje zamieniona w energię o ogromnej mocy i rozbija pigment w pył, prowadząc do tzw „mikrowybuchu” barwnika. Następnie barwnik zostaje wychwycony przez makrofagi i usunięty z organizmu. Co ważne lasery pikosekundowe są laserami nieablacyjnymi, nie przerywają ciągłości naskórka a ultrakrótki, pikosekundowy kontakt ze skórą dodatkowo minimalizuje ryzyko poparzeń. Dlatego też większość zabiegów przeprowadza się bez znieczulenia. To powoduje, że w przypadku lasera pikosekundowego liczba zabiegów potrzebnych do uzyskania satysfakcjonujących efektów jest zdecydowanie niższa niż w porównaniu z laserami nanosekundowymi typu Q-switch. Dodatkowo okres rekonwalescencji skracany jest do minimum.

Laser READINESS
stosowany jest w terapii:

  • usuwania tatuażu i makijażu permanentnego, w różnych kolorach, usuwa nie tylko pigment czarny czy granatowy ale również zielony, niebieski oraz czerwony jak i jego odcienie
  • usuwania przebarwień
  • terapii trądziku
  • zmniejszania stanu zapalnego
  • redukcji rozszerzonych porów, oczyszczania skóry tzw. PEELING WĘGLOWY
  • resurfacingu skóry inaczej nazywanego PLASTREM MIODU, odnowy i zagęszczenia skóry
  • leczenia grzybicy paznokci.

Kupując RADINESS
otrzymujesz pełen pakiet:

Selekcja urządzeń / kontrola jakości:

Wybieramy urządzenia, które są najlepsze w swojej kategorii. Po zejściu z produkcji każdy sprzęt jest sprawdzany przez nas, zanim trafi do Ciebie.

Este training:

Do zakupu każdego sprzętu zapewniamy szkolenie w naszym centrum dystrybucyjno - szkoleniowym we Wrocławiu. Szkolenie kończy się wydaniem imiennego certyfikatu. Jest również możliwość szkoleń bezpośrednio w salonie kosmetycznym - wymaga to indywidualnych ustaleń. Dodatkowo do urządzenia dołączamy skrypt z obsługi urządzenia oraz propozycję kosmetyków do wykonania procedury zabiegowej przy użyciu aparatury.

Este care:

Pomagamy w doborze właściwych sprzętów pod Twoje potrzeby. Na każdy sprzęt udzielamy 24 miesiące gwarancji. Ponadto służymy pomocą również po zakupie urządzenia, zapewniamy stały kontakt ze szkoleniowcem, który jest Twoim opiekunem.

 

phone-icon

Masz pytania? Zadzwoń

+48 572321477

Dane techniczne:

Urządzenie produkowane w POLSCE
Interfejs w języku polskim
Długości fali światła: 532, 755, 1064, 1320 nm
Energia maksymalna 2000 mJ
Czas impulsów: 500-800 ps
Częstotliwość impulsów od 1 do 15 impulsów na sekundę
Powierzchnia działania światła regulowana od 1 do 6 mm
Celowanie w punkt czerwoną diodą 640 nm, 5V
Sterowanie na dotykowym i kolorowym ekranie 10 calowym
Parametry zasilania: 220/240 V, 50 Hz, 10 A.

Obejrzyj film

Laser pikosekundowy- nieablacyjny resurfacing, zabieg z marką FR~HAUT i oczyszczaniem wodorowym.