D-Frax

Diatermia frakcyjna

D-FRAX: rf mikroigłowa z funkcją vacum i głowicą chłodzącą

D-FRAX jest połączeniem metody frakcyjnego nakłuwania skóry z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej.

Podczas zabiegu głowica delikatnie zasysa skórę a następnie bardzo cienkie igły wprowadzane są w tkankę na wcześniej wybraną głębokość. Nakłuwaniu skóry towarzyszy emisja fali radiowej. Dodatkowo w osobnej głowicy występuje funkcja chłodzenia, dzięki której można zmniejszyć ból podczas jak i na zakończenie zabiegu, zmniejszając jednocześnie ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. D-FRAX jest to więc urządzenie służące do przeprowadzania zabiegów polegających na mikroigłowym frakcjonowaniu skóry w połączeniu z falami radiowymi, systemem vacum oraz głowicą chłodzącą.

Co wyróżnia urządzenie D-FRAX?

Urządzenie posiada dwie głowice zabiegowe:

Głowicę do frakcyjnego mikronakłuwania z falami radiowymi tzw. Fraction
Głowica Fraction wyposażona jest w system vacum co gwarantuje idealne przyleganie i równomierne nakłuwanie skóry w systemie stemplowania. Dodatkowo do głowicy dobiera się w zależności od obszaru zabiegowego jeden z czterech rodzajów kartridży dla dokładnego i precyzyjnego wykonywania zabiegów.

Głowicę chłodzącą tzw. Cold One
Głowica Cold One zmniejsza zaczerwienienie, obrzęk i ból. Jej zadaniem jest wyciszenie skóry, zwężenie porów, zmniejszenie zaczerwienienia.

Jak to działa?

D-FRAX jest to urządzenie stosowane w zabiegach silnie ujędrniających i zagęszczających skórę, tzw. lifting bez skalpela.

Zabieg polega na kontrolowanym mikronakłuwaniu cienkimi, izolowanymi igłami na głębokość od 0,2 do 3,5 mm co czyni ten zabieg idealnym zarówno w przypadku terapii na twarz jak i na ciało. Podczas nakłuwania przez igły stanowiące swoiste mikroelektrody emitowane są bipolarne fale radiowe, które powodują diatermię czyli kontrolowane przegrzanie tkanki co z kolei uruchamia intensywne procesy regeneracyjne. Zabieg inicjuje syntezę kolagenu czyli proces neokolagenezy. Ciepło wytwarzane podczas zabiegu powoduje skracanie włókien kolagenowych i zmusza tkankę do przebudowy. Dodatkowe, frakcyjne mikronakłuwanie uwalnia czynniki wzrostowe i wyzwala mechanizmy naprawcze. Dochodzi do przestrzennego przegrzania skóry i silnego jej ujędrnienia.

Efekty po zabiegu D-FRAX:

  • poprawa owalu twarzy
  • zagęszczenie skóry
  • redukcja zmarszczek i blizn
  • poprawa jędrności skóry
  • zwężenie porów
  • zmniejszenie rozstępów i przebarwień
  • wyrównanie powierzchni i kolorytu
  • niechirurgiczny lifting twarzy

Kupując D-FRAX
otrzymujesz pełen pakiet:

Selekcja urządzeń / kontrola jakości:

Wybieramy urządzenia, które są najlepsze w swojej kategorii. Po zejściu z produkcji każdy sprzęt jest sprawdzany przez nas, zanim trafi do Ciebie.

Este training:

Do zakupu każdego sprzętu zapewniamy szkolenie w naszym centrum dystrybucyjno - szkoleniowym we Wrocławiu. Szkolenie kończy się wydaniem imiennego certyfikatu. Jest również możliwość szkoleń bezpośrednio w salonie kosmetycznym - wymaga to indywidualnych ustaleń. Dodatkowo do urządzenia dołączamy skrypt z obsługi urządzenia oraz propozycję kosmetyków do wykonania procedury zabiegowej przy użyciu aparatury.

Este care:

Pomagamy w doborze właściwych sprzętów pod Twoje potrzeby. Na każdy sprzęt udzielamy 24 miesiące gwarancji. Ponadto służymy pomocą również po zakupie urządzenia, zapewniamy stały kontakt ze szkoleniowcem, który jest Twoim opiekunem.

 

phone-icon

Masz pytania? Zadzwoń

+48 572321477

Dane techniczne:

Wyłącznik czasowy
Głębokość nakłuwania 0,2-3,5 mm
Moc RF 0-200 W
Czas emisji RF 0,1- 0,5 s
Podciśnienie z możliwością wyłączenia
Rodzaje kartridży: TIP 10 igłowe, 25 igłowe, 64 igłowe, crystal
Pole zabiegowe: 5x5 mm (25), 8x8 mm (64), 1x10 (10)
Tryb: ciało i twarz
Głowica chłodząca
Skokowy silnik

Obejrzyj film

RF mikroigłowa este:med- zabieg łączony, kartridż nano