Body Sculpt

Siłownia bez wysiłku

Technologia SFEM w nieinwazyjnym odchudzaniu i modelowaniu sylwetki

Urządzenie Body Sculpt to najbardziej zaawansowany stymulator elektromagnetyczny, który pracuje z dużą intensywnością wykorzystując technologię SFEM.

Wyjątkowość SFEM polega na tym, że jest to jedyna metoda, która jest w stanie wywołać i utrzymać przez dłuższy czas tzw. hiper maksymalne skurcze. W trakcie jednego zabiegu z wykorzystaniem Body Sculpt dochodzi do ok. 30 tysięcy takich skurczów znacznie intensywniejszych niż maksymalny, dobrowolny skurcz wywoływany fizjologicznie np. podczas treningu na siłowni.

Jak działa urządzenie Body Sculpt?

Podczas zabiegu, który trwa 30 minut na wyznaczony obszar umieszcza się jeden bądź dwa aplikatory, które generują pole elektromagnetyczne, co wymusza intensywne, mimowolne skurcze mięśni. Efektem jest spalanie tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni a to wszystko bez jakiegokolwiek wysiłku, leżąc na łóżku!

W jaki sposób urządzenie Body Sculpt spala tłuszcz?

Każdy skurcz mięśni wymaga nowej porcji energii. Ponieważ w trakcie zabiegu Body Sculpt mięśnie kurczą się do poziomu maksymalnego, do mózgu dociera impuls z informacją o wzmożonym popycie na energię. Dochodzi do lipolizy i apoptozy komórek tłuszczowych. Widocznym efektem serii zabiegów z wykorzystaniem Body Sculpt jest więc jednocześnie spalanie tłuszczu jak i wzmocnienie mięśni. Skutkiem jest wyszczuplenie oraz ujędrnianie.

Efekty, jakie można uzyskać
dzięki Body Sculpt:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej brzucha, pośladków i talii
  • Nieinwazyjne uniesienie oraz ujędrnienie pośladków
  • Wzmocnienie mięśni brzucha, pośladków, talii
  • Wyszczuplenie i wymodelowanie talii
  • Ujędrnienie brzucha, poprawa napięcia mięśni brzucha
  • Zwiększenie masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji podskórnej warstwy tłuszczu

Kupując Body Sculpt
otrzymujesz pełen pakiet:

Selekcja urządzeń / kontrola jakości:

Wybieramy urządzenia, które są najlepsze w swojej kategorii. Po zejściu z produkcji każdy sprzęt jest sprawdzany przez nas, zanim trafi do Ciebie.

Este training:

Do zakupu każdego sprzętu zapewniamy szkolenie w naszym centrum dystrybucyjno - szkoleniowym we Wrocławiu. Szkolenie kończy się wydaniem imiennego certyfikatu. Jest również możliwość szkoleń bezpośrednio w salonie kosmetycznym - wymaga to indywidualnych ustaleń. Dodatkowo do urządzenia dołączamy skrypt z obsługi urządzenia oraz propozycję kosmetyków do wykonania procedury zabiegowej przy użyciu aparatury.

Este care:

Pomagamy w doborze właściwych sprzętów pod Twoje potrzeby. Na każdy sprzęt udzielamy 24 miesiące gwarancji. Ponadto służymy pomocą również po zakupie urządzenia, zapewniamy stały kontakt ze szkoleniowcem, który jest Twoim opiekunem.

 

phone-icon

Masz pytania? Zadzwoń

+48 796 176 770

Dane techniczne:

Wyświetlacz: 12 calowy, kolorowy, dotykowy
Intensywność wibracji magnetycznej: 7 Tesla
Moc urządzenia: 300W-5000W
Częstotliwość pracy: 1Hz - 50Hz
Wymiary: 50cmx60cmx150cm
Napięcie wejściowe: AC 110V-230V
Waga: 75 kg

Obejrzyj film

Body Sculpt este:med- fala elektromagnetyczna technologia SFEM