Body Sculpt 4.0

Siłownia bez wysiłku

Technologia SFEM w nieinwazyjnym odchudzaniu i modelowaniu sylwetki

Urządzenie Body Sculpt 4.0 to najbardziej zaawansowany stymulator elektromagnetyczny z 4 głowicami

Pracuje z dużą intensywnością wykorzystując technologię skoncentrowanej fali elektromagnetycznej SFEM. Dzięki dużej mocy i możliwości jednoczesnej pracy 4 głowic można opracować podczas jednej 30 minutowej sesji aż 4 partie naraz!

Wyjątkowość tej technologii polega na tym, że jest to jedyna metoda, która jest w stanie wywołać i utrzymać przez dłuższy czas tzw. hiper maksymalne skurcze. W trakcie jednego zabiegu z wykorzystaniem Body Sculpt 4.0 dochodzi do ok. 30 tysięcy takich skurczów znacznie intensywniejszych niż maksymalny dobrowolny skurcz wywoływany fizjologicznie.

Jak działa urządzenie
Body Sculpt 4.0?

Podczas zabiegu, który trwa 30 minut na wyznaczony obszar umieszcza się jeden, dwa bądź 4 aplikatory, które generują pole elektromagnetyczne, co wymusza intensywne mimowolne skurcze mięśni. Podczas jednego zabiegu za sprawą technologii skoncentrowanej fali elektomagnetycznej dochodzi do 30 tysięcy tzw. skurczów hiper maksymalnych. Dzięki temu efekty szybko są widoczne: sylwetka lepiej się prezentuje, bo bardziej napięte mięśnie doskonale się uwidaczniają. Pożądanym efektem ubocznym jest to, iż podczas tak intensywnych skurczów mięśni uwalniają się kwasy tłuszczowe, które rozpuszczają złogi tłuszczu.

Wyjątkowość Body Sculpt 4.0 i płynące z tej metody korzyści:

Technologia pulsacyjnej fali elektromagnetycznej wykorzystuje moc porównywalną do mocy 7 silników Tesli. To wpływa na jej efektywność, gdyż dzięki temu oddziałuje również na duże mięśnie szkieletowe. Tym samym umożliwia reedukację mięśni i wykształcenie pamięci mięśniowej na głębszym poziomie niż przy zastosowaniu metod konwencjonalnych. Indukowane dzięki tej technologii niezwykle intensywne skurcze są nieporównywalnie skuteczniejsze. Co więcej, urządzenie Body Sculpt pozwala na dostosowanie parametrów do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta.

Efekty, jakie można uzyskać
dzięki Body Sculpt 4.0:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej brzucha, pośladków i talii
  • Nieinwazyjne uniesienie oraz ujędrnienie pośladków
  • Wzmocnienie mięśni brzucha, pośladków, talii
  • Wyszczuplenie i wymodelowanie talii
  • Ujędrnienie brzucha, poprawa napięcia mięśni brzucha
  • Zwiększenie masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji podskórnej warstwy tłuszczu

Kupując Body Sculpt 4.0
otrzymujesz pełen pakiet:

Selekcja urządzeń / kontrola jakości:

Wybieramy urządzenia, które są najlepsze w swojej kategorii. Po zejściu z produkcji każdy sprzęt jest sprawdzany przez nas, zanim trafi do Ciebie.

Este training:

Do zakupu każdego sprzętu zapewniamy szkolenie w naszym centrum dystrybucyjno - szkoleniowym we Wrocławiu. Szkolenie kończy się wydaniem imiennego certyfikatu. Jest również możliwość szkoleń bezpośrednio w salonie kosmetycznym - wymaga to indywidualnych ustaleń. Dodatkowo do urządzenia dołączamy skrypt z obsługi urządzenia oraz propozycję kosmetyków do wykonania procedury zabiegowej przy użyciu aparatury.

Este care:

Pomagamy w doborze właściwych sprzętów pod Twoje potrzeby. Na każdy sprzęt udzielamy 24 miesiące gwarancji. Ponadto służymy pomocą również po zakupie urządzenia, zapewniamy stały kontakt ze szkoleniowcem, który jest Twoim opiekunem.

 

phone-icon

Masz pytania? Zadzwoń

+48 572321477

Dane techniczne:

Wyświetlacz: 18.5 calowy, kolorowy, dotykowy
Intensywność wibracji magnetycznej: 7 Tesla
Ustawienia: manualne i automatyczne
Moc urządzenia: 3000W
4 głowice pracujące jednocześnie
System chłodzenia: powietrze
Częstotliwość pracy: 1Hz - 50Hz
Wymiary: 150cmx69cmx70cm
Napięcie wejściowe: AC 110V-230V
Waga: 78 kg

Obejrzyj film

Body Sculpt este:med- fala elektromagnetyczna technologia SFEM