DECLINE

Epilacja laserowa, fototerapia

Zadzwoń na

+48 572 321 477

DECLINE- usuwanie owłosienia, fotoodmładzanie, terapia skóry trądzikowej i naczyniowej

DECLINE este:med to dwufunkcyjne urządzenie do emisji światła impulsowego E-LIGHT i E-SHR.

Urządzenie działa w technologii: Electro-Optical-Synergy. Jest to połączenie energii światła z energią bipolarnego prądu co czyni ją najskuteczniejszą metodą w terapii światłem impulsowym. DECLINE stosowane jest w usuwaniu owłosienia, fotoodmładzaniu, terapii skóry naczyniowej i trądzikowej.

Co wyróżnia urządzenie
DECLINE?

W urządzeniu zainstalowano dwie oddzielne i niezależne głowice: ELIGHT z ośmioma filtrami w zakresie od 430 – 750 nm oraz E-SHR o długości światła 640 nm. Obydwie głowice mogą pracować w systemie VPL (precyzyjne ustawienie parametrów) lub IN MOTION – do 15 błysków na sekundę. Taka konstrukcja urządzenia rozszerza możliwości terapeutyczne i umożliwia wykonanie wielu zabiegów stosowanych w kosmetologii i dermatologii estetycznej zarówno tradycyjnie jako IPL i E-LIGHT lub systemem migowym E-SHR. Urządzenie posiada najwyższe parametry techniczne dopuszczalne w zabiegach kosmetologicznych. DECLINE posiada wysoką wydajność co pozwala na szybkie i skuteczne wykonanie zabiegów. Głowice schładzają skórę do temperatury minus 5 stopni C dzięki czemu zabiegi są bezbolesne.

Jak działa epilacja 
E-SHR in motion?

Zabiegi polegają na dostarczeniu energii do mieszków włosowych, co powoduje wytworzenie ciepła i tym samym zniszczenie mieszka włosowego. Co ważne jest to stopniowe podgrzewanie mieszka włosowego za pomocą wielu nakładających się impulsów. Technologia SHR jako drogę przenikania wykorzystuje melaninę włosa oraz dodatkowo delikatnie ogrzewa skórę co pomaga przenikać energii w głąb skóry właściwej. Badania wykazały, że wolniejszy ale dłuższy proces ogrzewania jest skuteczniejszy do usuwania włosów niż wysokie i krótkie impulsy energii. Dlatego też, podczas korzystania z technologii SHR urządzenie emituje impuls wiele razy, w ruchu „in motion”, przy użyciu niskiej energii. Prowadzi to do zniszczenia mieszków włosowych i redukcji owłosienia bez uszkadzania skóry i tkanek. 

DECLINE umożliwia wykonanie zabiegów:

  • Usuwania owłosienia dla różnych fototypów skóry i kolorów włosów
  • Redukcji objawów starzenia się skóry
  • Redukcji czerwonej twarzy tzw. rumieńców
  • Zamykania drobnych naczynek krwionośnych
  • Efektywnego zwężania rozszerzonych porów
  • Łagodzenia trądziku i zmniejszania blizn potrądzikowych
  • Spłycenia zmarszczek
  • Zagęszczenia i przywrócenia elastyczności skóry
  • Zmniejszania zmian pigmentacyjnych: przebarwień, piegów, plam posłonecznych i starczych
  • Poprawę kolorytu skóry np. przy skórze palacza.

Kupując DECLINE
otrzymujesz pełen pakiet:

Selekcja urządzeń / kontrola jakości:

Wybieramy urządzenia, które są najlepsze w swojej kategorii. Po zejściu z produkcji każdy sprzęt jest sprawdzany przez nas, zanim trafi do Ciebie.

Este training:

Do zakupu każdego sprzętu zapewniamy szkolenie w naszym centrum dystrybucyjno - szkoleniowym we Wrocławiu. Szkolenie kończy się wydaniem imiennego certyfikatu. Jest również możliwość szkoleń bezpośrednio w salonie kosmetycznym - wymaga to indywidualnych ustaleń. Dodatkowo do urządzenia dołączamy skrypt z obsługi urządzenia oraz propozycję kosmetyków do wykonania procedury zabiegowej przy użyciu aparatury.

Este care:

Pomagamy w doborze właściwych sprzętów pod Twoje potrzeby. Na każdy sprzęt udzielamy 24 miesiące gwarancji. Ponadto służymy pomocą również po zakupie urządzenia, zapewniamy stały kontakt ze szkoleniowcem, który jest Twoim opiekunem.

phone-icon

Masz pytania? Zadzwoń

Dane techniczne:

urządzenie produkowane w POLSCE
moc generatora impulsów światła 2000 Wat
trzy kondensatory mocy po 15 000 uF
energia impulsów 50 J/cm2
moc fali radiowej 30 J/cm2
częstotliwość RF 5 Mhz
VPL umożliwia wolną pracę z szybkością od 1 do 4 s./błysk
IN MOTION umożliwia pracę z dużą szybkością od 1 do 15 błysków na sekundę
ELIGHT z ośmioma filtrami w zakresie od 430 – 750 nm z polem naświetlania 15 x 50 mm o regulowanej energii od 1 do 50 J/cm2
głowica E-SHR o długości światła 640 nm z polem naświetlania 10 x 40 mm o regulowanej energii od 1 do 50 J/cm2
urządzenie posiada profesjonalny system sterowania z zaprogramowanymi parametrami zabiegów oraz system ustawień precyzyjnych na dużym dziesięciocalowym ekranie dotykowym
parametry zasilania: 220/230 V, 50 Hz, 16 A.

Obejrzyj film

Body Sculpt este:med- fala elektromagnetyczna technologia SFEM

 
 

Masz pytania? Czekamy na Twoja wiadomość